VIII Festiwal Piosenki Harcerskiej w Skwierzynie

W dniu 03.03.2019. zakończyliśmy VIII Festiwal Piosenki Harcerskiej w Skwierzynie. W imieniu 230 GDH Rysie pragnę Wam podziękować za obecność na festiwalu i za to, że rezultaty waszej pracy były w tym roku na naprawdę wysokim i co ważne wyrównanym poziomie.
Z żalem stwierdzam, że mimo wysokiego poziomu waszych występów nie ma możliwości nagrodzenia wszystkich. Również ufam w to, iż w następnych edycjach każdy będzie mógł wygrać nie tylko konkretne konkurencje, ale również cały festiwal, czego oczywiście wszystkim życzę.

Wyniki rywalizacji festiwalowej.
KATEGORIE (I miejsca)
– piosenka harcerska – 9 DH Dukt-Wiklina (Zielona Góra)
– piosenka turystyczna – 6 SDH Tęcza (Szczecin)
– piosenka patriotyczna – 55 GDH Horyzont (Gorzów)
– teledysk – 8 GDH Tropiciele Lasu (Gorzów)
– szanta – 230 GDH Rysie (Gorzów)
– piosenka własna – 31 ZDH Róże (Zielona Góra)
– piosenka zuchowa – 30 ZGZ Mieszkanki Zaczarowanego Ogrodu (Zielona Góra)
– karaoke – 6 SDH Tęcza (Szczecin)
– zespół – „Mokry, spleśniały, źle zwinięty ENES z wybrakowanym stelażem, a wszystkie naciągi trza było ze snopki dorobić” (230 GDH Rysie, Gorzów)

PUNKTACJA KOŃCOWA
– I miejsce – 9 DH Dukt-Wiklina (Zielona Góra)
– II miejsce – 6 SDH Tęcza (Szczecin)
– III miejsce – XIII ŚDH Dewajtis (Świebodzin)

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za obecność i rywalizację, a zwycięzcom gratulujemy!!!